A tankönyvek kiosztásának rendje

Az egyszerűség, hatékonyság, és a minimális sorbanállás jegyében az egyes osztályok tanulói a következő időpontban vehetik át a tankönyveket.

2019. augusztus 26-27.

9-12 h

2019. augusztus 28-29.

9-12 h

9. és 10. évfolyam 11. és 12. évfolyam
Helyszín: 2. emelet, könyvtárszoba INFO-TÉKA

További fontos tudnivalók

• Az új könyvtári tankönyveket azok vehetik át, akiknek az előző tanévről nincs könyvtári tartozása. Aki év végén nem hozta vissza azokat a könyveket, amikre már nincs szüksége, kérem, most tegye meg.
  • A térítésmentes tankönyvekre jogosult diákokat kérem, hozzanak egy másolatot az érvényes, jogosultságot igazoló határozatukról, legkésőbb azon a napon, amikor át kívánják venni a könyveket. (Akik júniusig ezt már megtették, azoknak természetesen nem szükséges újból behozni.)
  • Akiknek fizetniük kell a tankönyvekért, a fent kijelölt napokon vehetik át a csekket az iskolában, melyet a postán tudnak befizetni, és ezután az igazoló szelvényt felmutatva vehetik át a könyveiket.

Köszönettel:

Polgár Erika

Könyvtáros

Tanévnyitó időpontja szeptember 2. hétfő, 8.00.
Gyülekező: 7:30